The Last Vikings

Rol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89.2 MB
  • Version 1.3.19
  • Dil İngilizce
  • Firma Springloaded Pte. Ltd.
Güçlü silah kombinasyonlarının yer aldığı The Last Vikings oyunu ile köyleri yağmayabilir, efsanevi saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi oyunlardan biri olan The Last Vikings, rol oyunlarının en popülerlerindendir. Viking maceralarını yaşayabileceğiniz bu oyunda köyleri yağmalayabilirsiniz. Viking insanlarını korumak adına tehlikeli denizlere yelken açabileceğiniz gibi efsanevi yaratıkların saldırılarına karşı da gelebilirsiniz.

Ordularınızı, teknelerinizi veya özel kahramanlarınızı saldırılarınıza karşı kullanabileceğiniz The Last Vikings oyununda, güçlü silahlar da oluşturabilirsiniz.

Efsanevi ejderhaları savaşlarınızda kullanabilirsiniz!

Azalan Viking nüfusuna karşı vereceğiniz bu mücadeleler için efsanevi ejderhaları kullanabilirsiniz. Daha pek çok özelliği kullanabileceğiniz bu oyun oldukça yaratıcı ve yenilikçidir.

Son Viking dünyası için farklı arazileri keşfedebileceğiniz The Last Vikings oyununda 50'den fazla kahraman bulunmaktadır. Farklı silah kombinasyonlarının da yer aldığı bu oyunda yapmanız gereken tek şey Viking halkını korumaktır.

Sizde Viking nüfusunu korumak için The Last Viking oyununu yükleyin, özel kahramanlarınızla kıyasıya mücadele verin!

 

The Last Vikings indir
DİĞER SÜRÜMLER